HEERHUGOWAARD – Op de kruising van de Westtangent en Zuidtangent in Heerhugowaard zijn zaterdag twee auto’s flink beschadigd geraakt bij een kop-staartbotsing. Voor zover bekend raakte niemand gewond.
Het ongeval ontstond toen de bestuurder van een BMW het verkeerslicht naderde. Volgens de eerste informatie wilde hij aanvankelijk nog door het oranje licht rijden, maar besloot hij op het laatste moment toch te stoppen.
Een automobilist met een aanhanger die achter de BMW reed, wilde eveneens nog door het oranje verkeerslicht. Toen de BMW afremde, kon de achteropkomende bestuurder niet meer op tijd stoppen en botste hij hard tegen de achterkant van de BMW.
Na de klap kon de bestuurder van de BMW zijn beschadigde auto nog naar de Zuidtangent rijden. De andere automobilist reed nog ongeveer vijftig meter door, maar moest zijn voertuig daar stilzetten. De schade was dusdanig groot dat verder rijden niet meer mogelijk was.
Voor de bestuurder van deze auto komt het ongeval op een bijzonder vervelend moment. Hij zou maandag met de auto op vakantie vertrekken. Door de forse schade moet hij nu op zeer korte termijn op zoek naar vervangend vervoer.
De politie kwam naar de kruising en verzorgde de afhandeling van het ongeval. Door de beschadigde voertuigen en de aanwezigheid van de hulpdiensten ondervond het verkeer tijdelijk






