Dijk en Waard Nieuws
asn bank
zonneman
snijder
solarfast
smart charged
feellife
112 Nieuws

Bestuurder onder invloed geboeid afgevoerd op N242, agent rijdt auto naar bureau

10 oktober 2026•1 min leestijd

Heerhugowaard – Een bestuurder is vrijdagnacht op de N242 vanuit Heerhugowaard richting Alkmaar aangehouden voor rijden onder invloed. De man testte positief op alcohol en werd door drie politieagenten in de boeien geslagen. Een agent heeft de auto van de man naar het politiebureau gereden.

Rond 01.00 uur kwam de melding binnen. De bestuurder wordt verdacht van overtreding van artikel 8 van de Wegenverkeerswet, dat rijden onder invloed strafbaar stelt.

Drie agenten waren betrokken bij de aanhouding. De man werd geboeid afgevoerd naar het politiebureau. De auto hoefde niet door een berger te worden opgehaald, omdat een agent het voertuig zelf naar het bureau reed.

Diezelfde nacht werd op de N242 ook een andere bestuurder aangehouden. Deze automobilist was tegen een verkeerskast gereden en had de kast uit de grond geramd. Ook bij deze bestuurder was sprake van rijden onder invloed.

Of er een verband bestaat tussen beide aanhoudingen, is niet bekend.