De leukste meester van Nederland is terug in het theater! Op zondag 29 maart om 16:00 uur staat Mees Kees in Cool kunst en cultuur met de leukste familievoorstelling De Husselrace (7+). Bereid je voor op een middag vol humor, aanstekelijke liedjes en een spannend avontuur waarin natuurlijk niet alles loopt zoals gepland… Een warme en energieke voorstelling waar kinderen én ouders samen van genieten. Zin in een gezellig theateruitje voor het hele gezin?
Mees Kees is de held van de klas
Na het succes van de films en televisieseries is Mees Kees niet meer weg te denken en live is hij misschien wel het allerleukst. In dit nieuwe avontuur draait alles om de Nationale Voorleeswedstrijd. Voor Sammy, die dyslexie heeft, is dat behoorlijk spannend. Woorden dansen door elkaar en niets lijkt vanzelf te gaan. Maar gelukkig is daar Mees Kees, met zijn creatieve ideeën en warme hart. Terwijl de spanning oploopt en spandoeken en vlaggen tevoorschijn komen, wordt het een avontuur vol humor, herkenning en verrassingen.
Extra plezier bij jeugdvoorstellingen
Een jeugdvoorstelling bij Cool is al een feestje, maar we maken het nóg leuker! Rondom geselecteerde voorstellingen organiseren we gratis creatieve workshops die aansluiten bij het verhaal. Kinderen kunnen zelf spelen, knutselen of ontdekken, een extra laagje beleving dat het theaterbezoek compleet maakt. Zo wordt een ochtend of middagje theater écht een compleet uitje!
Meer info & tickets
Mees Kees De Husselrace (7+) speelt op zondag 29 maart om 16:00 uur bij Cool kunst en cultuur. Kijk voor meer informatie en het bestellen van tickets op www.coolkunstencultuur.nl/theater of neem contact op met de Servicebalie (Coolplein 1 Heerhugowaard, tel. 072 576 09 55).
- Mees Kees: onbekend











