Heerhugowaard-Rond tien voor één vannacht is bij de meldkamer een melding binnengekomen van een autobrand aan de Steigerdijk in Heerhugowaard.
Hulpdiensten rukten direct uit en troffen ter plaatse niet één, maar twee auto’s aan die in brand stonden.
De brandweer wist het vuur snel onder controle te krijgen en heeft de brand inmiddels geblust. Bij daglicht wordt duidelijk hoe groot de schade is: beide voertuigen zijn volledig uitgebrand en moeten als verloren worden beschouwd.
Forensische opsporing komt later vandaag ter plaatse om onderzoek te doen naar de oorzaak van de brand. Het is op dit moment nog onduidelijk hoe het vuur is ontstaan.
De uitgebrande auto’s worden door een berger afgevoerd. Tijdens de inzet van de hulpdiensten was de omgeving tijdelijk afgezet.













